Legal Hukuk Bürosu, 2004 yılında Ankara'da kurulmuştur. Yaklaşık 15 yıllık mesleki tecrübe, birikim ve 10 kişilik ekibiyle çalışmaktadır. Ankara, İstanbul ve İzmir İlleri Merkez olmak üzere Türk ve Yabancı Şahıs ve Şirketler ile Sivil Toplum Kuruluşlarına alanında uzman kadrosu ile hem danışmanlık hem de dava takibi hizmetleri sunmaktadır.

İngilizce ve Fransızca bilen deneyimli kadro ile Büromuzun başlıca Şirketler Hukuku ve Ticaret Hukukuna İlişkin İşler, Tüketici Hukuku, Ceza Hukuku, Fikri Mülkiyet, İdare Hukuku, İş Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Aile ve Miras Hukuku, Vatandaşlık ve Yabancılar Hukuku alanlarında faaliyet göstermektedir.
Legal Hukuk Bürosu'nun çalışma sistemi şu temel prensiplere dayanmaktadır:

  • Karşılıklı Güven
  • Dürüstlük
  • Sorumluluk
  • Kararlılık
  • Sürat
  • Etkinlik

Legal Hukuk Bürosu, kolektif çalışmanın, uyumun ve araştırmacı yapının, sürekli gelişmekte olan ulusal ve uluslararası hukuk sistemlerinde ne kadar gerekli ve etkin olduğunun bilincinde olarak kendini sürekli yenileyen ve geliştiren dinamik bir yapıya sahiptir. Büromuz, tüm faaliyetlerini, avukat - müvekkil ilişkisi içerisinde, ticari ve özel hayata ilişkin her türlü bilginin özenle saklanması gerekliliğini ilke edinerek yürütmektedir.

Uyuşmazlıkların çözümünde geniş vizyonlu analizlerin, sağduyunun ve süratli çözümlerin yer alması gerektiğinin bilinci ile hareket eden Legal Hukuk Bürosu avukatları, hukuk alanında en sağlıklı yaklaşımın; sorunlar oluşmadan önce, ilişkinin temelinin muhtemel sorunları önleyecek düzenlemelere oturtulmasını sağlayan Koruyucu Hukuk ile başarılabileceği fikrine inanmaktadır.

ÜST