GÜVEN

Legal Hukuk Bürosu tüm faaliyetlerini ticari ve özel hayata ilişkin her türlü bilginin özenle saklanması gerekliliğini ilke edinerek yürütmekte, avukat - müvekkil ilişkisinde karşılıklı güven ve güçlü iletişimi merkezine koyarak hizmet vermektedir. Legal Hukuk Bürosu olarak; Türk ve Yabancı şahıslara, şirketlere, sivil toplum kuruluşlarına danışmanlık ve avukatlık hizmeti verirken Ticari ve Özel hayata ilişkin her türlü bilginin özenle saklanması ve korunması gerekliliğinin farkında olarak çalışmalarımızı sürmekteyiz. Güven ilkesi, danışanlarımız ve müvekkillerimiz ile aramızda kurmuş olduğumuz güven ilişkinin temelini oluşturan ilkelerimizin başında gelmektedir.

ÇEŞİTLİLİK

Legal Hukuk Bürosu, 2004 yılında Ankara’da kurulmuştur. 17 yıllık mesleki tecrübe ve birikime dayanan Legal Hukuk; başta merkez Ankara, İstanbul ve İzmir olmak üzere 6 şehirde, 10 kişilik uzman kadrosuyla Türk ve yabancı şahıs ve şirketler ile sivil toplum kuruluşlarına alanında uzman kadrosuyla danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır. Çalışma alanlarımız geniş bir yelpazeyi kapsamakta olup yürütmekte olduğumuz davalar konu ve nitelik yönünden çeşitlilik arz etmektedir. Tek bir alana yönelmek yerine Legal Hukuk Bürosu olarak birçok alanda çalışmalar yapmakta ve her geçen gün devinim halinde olan hukuk sistemine uyum sağlamaktadır.

UZMAN GÖRÜŞÜ

Legal Hukuk Bürosu, kolektif çalışmanın, uyum ve araştırmacı yapının sürekli gelişmekte olan ulusal ve uluslararası hukuk sistemlerinde ne kadar gerekli ve etkin olduğunun bilincinde olarak kendini sürekli yenileyen ve geliştiren dinamik bir yapıya sahiptir.

Uyuşmazlıkların çözümünde geniş vizyonlu analizlerin, sağduyu ve güvene dayalı çözümlerin yer alması gerektiğinin bilinci ile hareket eden Legal Hukuk Bürosu avukatları, hukuk alanında en sağlıklı yaklaşımın sorunlar oluşmadan önce, ilişkinin temelinin muhtemel sorunları önleyecek düzenlemelere oturtulmasını sağlayan Koruyucu Hukuk ile başarabileceği fikrine inanmaktadır. Bu sebeple uzman görüşü ilkesi ile hareket ederek hukuka uygun ve teyitli şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.