Legal Hukuk Bürosu, 2004 yılında Ankara’da kurulmuştur. 17 yıllık mesleki tecrübe ve birikime dayanan Legal Hukuk; başta merkez Ankara, İstanbul ve İzmir olmak üzere 6 şehirde, 10 kişilik uzman kadrosuyla Türk ve yabancı şahıs ve şirketler ile sivil toplum kuruluşlarına alanında uzman kadrosuyla danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır.

Legal Hukuk Ofisi kolektif çalışmanın, uyum ve araştırmacı yapının sürekli gelişmekte olan ulusal ve uluslararası hukuk sistemlerinde ne kadar gerekli ve etkin olduğunun bilincinde olarak kendini sürekli yenileyen ve geliştiren dinamik bir yapıya sahiptir. Legal Hukuk Bürosu tüm faaliyetlerini ticari ve özel hayata ilişkin her türlü bilginin özenle saklanması gerekliliğini ilke edinerek yürütmekte, avukat - müvekkil ilişkisinde karşılıklı güven ve güçlü iletişimi merkezine koyarak hizmet vermektedir.

Uyuşmazlıkların çözümünde geniş vizyonlu analizlerin, sağduyu ve güvene dayalı çözümlerin yer alması gerektiğinin bilinci ile hareket eden Legal Hukuk Bürosu avukatları, hukuk alanında en sağlıklı yaklaşımın sorunlar oluşmadan önce, ilişkinin temelinin muhtemel sorunları önleyecek düzenlemelere oturtulmasını sağlayan Koruyucu Hukuk ile başarabileceği fikrine inanmaktadır.